ניצחון יורוקאפ ראשון להפועל

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים מנצחת את רג׳יו אמיליה בחוץ במסגרת המחזור הרביעי ביורוקאפ

מאת: מערכת האתר - 23:40 | 01/11/2017 | (צילום: GRISSIN BON REGGIO EMILIA)

שלשת קלאץ׳ גדולה של ג׳רום דייסון 17 שניות לסיום המשחק העניקה להפועל ״בנק יהב״ ירושלים ניצחון ראשון העונה ביורוקאפ. הפועל ניצחו 63-61 את רג׳יו אמיליה באיטליה וכעת האדומים עומדים על מאזן 3-1 כשבשבוע הבא תגיע גלאטסראיי לפיס ארנה.

דייסון אמר על השלשה בסיום: ״זה פשוט החלטה שלקחתי. בכל המשחק הם ניסו להעמיס את אזור הצבע וידענו מהתחלה שזה לא יהיה קל להגיע לצבע אז הייתי חייב לסמוך על הזריקה שלי״. על המאמץ הקבוצתי דייסון הוסיף: ״ראינו את זה במשחקים האחרונים גם אבל זה תמיד הגיע מאוחר מדי. לא פתחנו טוב את המשחקים האחרונים ובזבזנו הרבה אנרגיות רק במטרה לחזור למשחק. היום גם היה רגעים של למעלה ולמטה אבל במרבית המשחק שיחקנו עם אנרגיות גבוהות והזזנו את הכדור היטב״. לקראת המשך המפעל דייסון אמר: ״אני מרגיש טוב, אפילו לפני המשחק הראנו מה אנחנו שווים אבל לא תמיד במשך ארבעה רבעים. אנחנו צריכים לנצל את האנרגיות מהמשחק הזה להמשך״.

מאמן הפועל, פוטיס קציקאריס, אמר בסיום: ״כולנו ידענו את המצב הקשה שלנו בתחילת המשחק, ושאנחנו עדיין נמצאים במפעל. היה לנו מספר בעיות כקבוצה, והגישה שלנו בהגנה היתה אחת מהם. הגנה מנצחת משחקים. היום זה לא היה משחק יפה לצופים אבל זה היה משחק שאנחנו ניצחנו כמו שרצינו עם גישה ורצון של כל השחקנים. אני חושב שיש לנו כשרון ועם הגישה הזאת נוכל להמשיך קדימה״.

צפו בתקציר המשחק:

רשימת קלעים:

הפועל "בנק יהב" ירושלים: דייסון 22 (3-7 לשלוש, 7-8 מהקו), אומיץ' 13 (3-6 מהקו), האוול (6 ריבאונדים, 3 חטיפות), פרפרוגלו (7 ריבאונדים) ודיי (9 ריבאונדים, 5 איבודים) 8 כ"א, טימור 3, אוחיון 1 (0-4 מהשדה, 4 אסיסטים). כן שותף: קינסי.

רג'יו אמיליה: דלה ואלה 23 (6-14 מהשדה, 9-9 מהקו, 7 אסיסטים, 4 חטיפות), ריינולדס (9 ריבאונדים) ומרקוישווילי (3-11 מהשדה) 8 כ"א, סאנה (1-7 לשלוש) ומוסיני (2-10 מהשדה, 1-4 מהקו) 7 כ"א, נבלס 4 (2-6 מהשדה), רייט 3 (1-7 מהשדה, 6 ריבאונדים), דה ויקו 1. כן שותף: צ'אנדי. 

 

Back to Top