שלוש נקודות לקראת משחק היורוקאפ הערב

מתכוננים למשחק היורוקאפ של הפועל באיטליה הערב

מאת: מערכת האתר - 13:48 | 01/11/2017 | (צילום: אורן בן חקון)

הערב (ספורט 2, 21:30) הפועל ״בנק יהב״ ירושלים תתארח אצל רג׳יו אמיליה באיטליה בידיעה שהיא חייבת ניצחון. בפניכם שלוש נקודות לקראת המשחק:

1. "הם קבוצה מסוכנת״ ככה תיאר פוטיס קציקאריס את רג׳יו אמיליה ערב היציאה לאיטליה והוסיף: ״הם רצים את המגרש היטב, יש להם את דלה-ואלה שמוביל את הקבוצה בנקודות ביורוקאפ והוא שחקן מאוד מוכשר. יש להם שילוב של אתלטיות וניסיון עם מרקושווילי״. רג׳יו אמיליה מגיעה למשחק הערב עם מאזן 1-2 ביורוקאפ אך עדיין לא רשמה ניצחון בליגה המקומית לאחר חמישה מחזורים. כפי שקציקאריס ציין, דלה-ואלה מוביל את הקבוצה ביורוקאפ עם 22 נקודות למשחק ואחריו מופיעים ברשימה צמד האמריקאים: הסנטר ג׳יילן ריינולדס (13.3 נקודות למשחק) והפורוורד ג׳וליאן רייט (12 נקודות למשחק).

2. עד כה במפעל, הפועל סופגת 87.6 נקודות למשחק ואוסטין דיי התייחס לכך כשאמר: ״אנחנו לא יכולים לקלוע 87 נקודות בכל משחק בכדי לנצח. אנחנו חייבים להתמקד על עבודה נכונה, ולדאוג שכולנו ממוקדים ומרוכזים על הדברים החשובים בהגנה״. בנוסף לעניין ההגנה, המפתח של הפועל יהיה הערב במלחמה על הכדורים החוזרים. האדומים ממוקמים אחרונים ביורוקאפ עם 27 ריבאונדים למשחק לעומת 32.6 ריבאונדים בממוצע של רג׳יו אמיליה.

3. גם השנה אנחנו ממשיכים את שיתוף הפעולה שלנו עם בר 55 במתחם היס פלאנט ירושלים ומזמינים אתכם לצפייה משותפת של המשחק עם הטבה מיוחדת לאוהדי הפועל שיגיעו עם חולצה אדומה - 1+1 על הבירות!

Back to Top