הלפרין: למשחק שהיה לפני שבוע אין קשר למחר

יותם הלפרין וסימונה פיאניג'אני השתתפו במסיבת העיתונאים לקראת גמר גביע המדינה

מאת: מערכת האתר - 19:55 | 15/02/2017 | (צילום: מערכת האתר)

הערב התקיימה בהיכל הפיס ארנה מסיבת העיתונאים לקראת גמר גביע המדינה בין הפועל "בנק יהב" ירושלים ומכבי תל אביב. שני המאמנים והקפטנים של הקבוצות היו זמינים לשאלות התקשורת והנה עיקרי הדברים:

מאמן הפועל, סימונה פיאנג’ני: “הסיכויים הם 50:50, השחקנים אוהבים לשחק כאן. אי אפשר לצפות מה יהיה במשחק כזה. אנחנו צריכים להתכונן גם לשחקנים שלא היו טובים במשחק הקודם. אנחנו גאים להיות פה. מכבי אנדרדוג? הם מוליכים את הליגה, הם זכו שבע שנים ברציפות, הם קבוצת יורוליג, יש להם שחקנים שנחו ויגיעו טריים. אין שום סיבה להגיד שהם האנדרדוג. זה מצחיק אותי. השחקנים שלהם כבר ראו הכל”.

על המפגש בין הקבוצות בשבוע שעבר אמר המאמן: "הקהל יהיה חצי-חצי אז האווירה תהיה שונה לחלוטין. כל משחק הוא שונה, אי אפשר לחשוב שזה יהיה אותו דבר כמו המשחק הקודם. יהיו גיבורים שונים שישנו את המשחק. אנחנו צריכים להיות מוכנים. זה היופי של הכדורסל ושל המשחק הזה, הכל יכול לקרות. נהיה חייבים לקרוא את המשחק תוך כדי. גם במשחק הקודם הגבוהים בשתי הקבוצות צברו עבירות מהירות וזה שינה את כל המשחק”.

קפטן הפועל, יותם הלפרין: “אין ספק שאנחנו אוהבים לשחק פה וניצחנו כאן משחקים גדולים, אבל הפעם זה יהיה טיפה שונה, והקהל לא יהיה רק שלנו. למשחק שהיה לפני שבוע אין קשר למפגש של מחר, המשחק יכול להתפתח לכל מיני כיוונים. מי שישתחרר יותר מהר מהלחץ יצליח לקחת את המושכות במשחק. קשה להעריך מה יהיה מחר. זה מפגש רביעי בין הקבוצות בחמישה חודשים, לא יהיו הרבה הפתעות, הקבוצות מכירות אחת את השנייה. הוכחנו כבר במשחקים חשובים העונה שאנחנו עומדים בלחץ. אמנם היו לנו כמה ירידות, אבל לאורך העונה כולה יש גרף עלייה במשחק שלנו. אנחנו לא משחקים מושלם, אבל יש גרף שיפור ובמשחק אחד הרבה אספקטים קטנים יכולים לקבוע מה יהיה”.

צפו בקטעים ממסיבת העיתונאים:

;

 

אשת טורס - חבילות נופש, טיולים מאורגנים וטיסות
Back to Top