מחלקת הנוער

מחלקת הנוער של הפועל ירושלים הינה אחת ממחלקות הכדורסל הגדולות בארץ. על המחלקה נמנים כ-2,000 ילדים ובני נוער המשחקים ב-52 קבוצות ליגה ובכ-20 קבוצות בתי ספר לכדורסל הפרושות בעשרה מוקדים ברחבי ירושלים. את הילדים מדריכים בכירי המאמנים בעיר, כולם מדריכי כדורסל ומאמני כדורסל מוסמכים.

לצד העבודה האינדיבידואלית עם כל שחקן במטרה לקדם אותו ולשפר את יכולותיו, מחלקת הנוער מטפחת את האווירה החינוכית, החברתית והספורטיבית בקבוצות. המחלקה משלבת ילדים ונערים מכל המגזרים בעיר. המחלקה שמה לעצמה למטרה את החינוך למצוינות, לאחריות ולמחויבות, ושמה דגש על יכולת העבודה בצוות תוך התחשבות ברצונותיו וביכולותיו של היחיד.

מחלקת הנוער שואפת לשתף ילדים ובני נוער מכל שכבות האוכלוסייה בירושלים ובסביבתה. המחלקה מבקשת לספק להם מסגרת מקצועית מתאימה לפיתוח יכולותיהם הספורטיביות כשחקני כדורסל מצטיינים, לצד מסגרת חברתית תומכת אשר תקנה להם כלים לעבודה משותפת עם בני גילם.

במהלך השנים הצליחה מחלקת הנוער לצבור הישגים רבים, ביניהם העפלות קבוצות הנוער והנערים למשחקי הפלייאוף ולגמר גביע המדינה. כמו כן השתלבו שחקני מחלקת הנוער בנבחרות ישראל הצעירות, בקבוצת הבוגרים של הפועל ירושלים, ובקבוצות נוספות בליגת העל ובליגה הלאומית.

לדף הפייסבוק של מחלקת הנוער לחצו כאן

Nike Kyrie 5

Back to Top